111
آمار بازدید
 کل بازدید : 148386 | بازدیدکنندگان آنلاین : 2 
شنبه ٠٦ آذر ١٤٠٠
اخبار > پیام رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در گرامی داشت هفته بسیج
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

پیام رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در گرامی داشت هفته بسیج


   رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی روز یکشنبه همزمان با اولین روز از هفته بسیج مستضعفان، با گرامی داشت این مناسبت، توفیق هرچه بیشتر بسیجیان در خدمت به نیازمندان و  سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را آرزو کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، متن کامل پیام دکتر حمیدرضا خانکه به این شرح است:

به نام خداوند بخشنده

    « بسیج، شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه‏ های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می ‏دهد. بسیج، مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته ‏های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده ‏اند ».

    این تعریف و توصیف امام خمینی (ره) رهبر فقید انقلاب اسلامی از بسیج مردمی است. رهبری که هوشمندانه، سلسله پادشاهی و طاغوت زمان را سرنگون کرد، فرمود؛ « من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‏ خورم و از خدا می‏ خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند، چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ‏ام ».

   " بسیجی "، ایمان، تعهد، از خودگذشتگی، جهاد، سادگی، زلالی و پاکی را به همراه دارد. این دلاورمردان بی نشان، نه فقط در هشت سال دفاع مقدس، « توکل به خداوند، ایثار و از خودگذشتگی » را به سلاحی قدرتمند و موثر در مقابل حمله و تجاوز دشمن و مقابله با پیشرفته ترین ابزار جنگی، تبدیل کرد، بلکه در همه حرکت های جهادی و مردمی مانند عرصه سلامت، پیش قدم شد و نهال اعتمادی که در دل هر ایرانی کاشت، هم اکنون به درخت تنومندی بدل شده که افتخار آن تا ابد برای ایران و ایرانیان باقی است.

    بسیج جامعه پزشکی، افتخاری برای نظام سلامت، و پشتیبانی قوی برای تامین سلامتی جامعه اسلامی است که روحیه بسیجی را با علوم پزشکی و تخصص این حوزه، درهم آمیخته و خدماتی ارزشمند را به نیازمندان و بیماران در اقصی نقاط کشور عزیزمان ارائه می دهد.

    با یاد و خاطره بسیجیان شهید و گرامی داشت هفته بسیج، این مناسبت خجسته را به همکاران بسیجی در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و مراکز درمانی وابسته، تبریک عرض می کنم و از خداوند یکتا، توفیق هرچه بیشتر خدمت، سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را خواستارم.

دکتر حمیدرضا خانکه

رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
٠٩:٣٨ - يکشنبه ٣٠ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٠٤٣    /    تعداد نمایش : ٢خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences