111
آمار بازدید
 کل بازدید : 148332 | بازدیدکنندگان آنلاین : 1 
شنبه ٠٦ آذر ١٤٠٠
اخبار > وبینارهای مرکز مشاوره دانشگاه، دوشنبه هر هفته برگزار می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

وبینارهای مرکز مشاوره دانشگاه، دوشنبه هر هفته برگزار می شود


  مدیر مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد: روانشناسان و کارشناسان این مرکز، طبق یک برنامه زمانبندی شده برای فصل پائیز، روزهای دوشنبه هر هفته را برای برگزاری یک وبینار در حوزه سلامت روان، اختصاص دادند.

    دکتر هما رضایی در گفت وگو با خبرنگار وبدای دانشگاه افزود: این کارگاه های آموزشی (دوشنبه های مشاوره ای) با بهره گیری از توان تخصصی اساتید مجرب، از ساعت 13 تا 15 هر دوشنبه، پیرامون موضوع های مختلف ویژه دانشجویان، بصورت مجازی برگزار می شود.

    وی همچنین اظهار داشت: در این فصل، وبینارهای دکتر کیانی روانپزشک نیز هر دو هفته یکبار برای دو گروه از دستیاران در فضای زوم برگزار می شود.

   مدیر مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه در ادامه به برخی از موضوع های کارگاه های فصل پاییز این مرکز اشاره کرد و گفت: موضوع های « شادمانی، اعتیاد به سیگار، سلامت روان در دوران کرونا، مدیریت خشم و پرخاشگری، بازی های آنلاین و شبکه های اجتماعی، حل تعارض و مدیریت مذاکره، درمان افسردگی، مداخله در شکست عاطفی، اهمالکاری، اعتیاد به الکل، گروه درمانی، کمک های اولیه در شرایط بحرانی »، از جمله موضوع های کارگاه های آموزشی ویژه دانشجویان است.

    دکتر رضایی با تاکید بر اینکه رضایتمندی مخاطبان برای مرکز مشاوره بسیار حائز اهمیت بوده و در ارتقای کیفیت کارگاه های بعدی کمک می کند، افزود: در پایان هر کارگاه، لینک رضایت سنجی برای شرکت کنندگان در کارگاه ارسال می شود تا با بررسی بازخوردهای فراگیران و نیازسنجی های ایشان، جهت ارتقای کیفیت برگزاری کارگاه ها متناسب با نیاز دانشجویان گام برداریم.

    بگفته وی، علاقه مندان می توانند از طریق نرم افزار ادوبی کانکت به آدرس :

https://connect.uswr.ac.ir/counseling      و یا از طریق کانال تلگرامی و اینستاگرام  به آدرس :

counselingcenter.uswr    در این وبینارها شرکت کنند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: طیبی - نعیمی پور


١٢:٣٣ - پنج شنبه ٢٠ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ٢٠٩٦٨    /    تعداد نمایش : ٢خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences