111
آمار بازدید
 کل بازدید : 45570 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧
منو اصلی
اخبار > تعیین کاربری بخش جدیدالاحداث بیمارستان روانپزشکی رازی مورد بررسی قرار گرفت
 


  چاپ        ارسال به دوست

تعیین کاربری بخش جدیدالاحداث بیمارستان روانپزشکی رازی مورد بررسی قرار گرفت

تعیین کاربری بخش جدیدالاحداث مرکز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) که توسط موقوفه نظام مافی ساخته شده است، طی نشستی با حضور مسئولان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و بیمارستان رازی ، همچنین با شرکت نماینده موقوفه نظام مافی ، در دفتر ریاست مرکز ، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی بیمارستان روانپزشکی رازی، مسئولان پس از تبادل نظر، با توجه به نیت واقف (مرحوم نظام مافی) و مطابقت آن با وظایف اصلی این مرکز آموزشی – درمانی ، این بخش را نیز به بستری ، درمان و توانبخشی بیماران اعصاب و روان اختصاص دادند.

دکتر" احمدعلی اکبری کامرانی " معاون درمان و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این نشست تاکید کرد که تمامی بخش های بیمارستان روانپزشکی رازی جهت درمان و توانبخشی بیماران اعصاب و روان فعالیت می کنند و برخی از بخش های بستری نیز به نوعی همان معنای واقعی آسایشگاه را دارند و لذا، نیت واقف نیز 100 درصد ادا خواهد شد.

وی افزود: با اتمام عملیات عمرانی و تجهیز این بخش ، با هماهنگی های انجام شده با مدیر بیمارستان ، بیماران یکی از بخش های قدیمی بیمارستان به بخش مرحوم نظام مافی منتقل خواهند شد.

پس از پایان این جلسه ، نماینده موقوفه به همراه مسئولان دانشگاه و بیمارستان از بخش جدید الاحداث دیدن کرده و از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند.

لازم به ذکر است، مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) با یک هزار و صد تخت فعال و بکارگیری توان علمی متخصصان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، به درمان و توانبخشی انواع اختلالات و بیماریهای اعصاب و روان می پردازد.

این مرکز درمانی و توانبخشی که در منطقه امین آباد شهرری واقع شده است ، یکی از دو بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است.


١٢:٥١ - دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٤خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences