111
آمار بازدید
 کل بازدید : 49535 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
منو اصلی
اخبار > دومین جلسه راهبردی مرکز نظام مافی برگزار گردید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه راهبردی مرکز نظام مافی برگزار گردید.

 

در شورای سیاستگذاری مرکز درمانی – توانبخشی نظام مافی وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اعلام شد: مرکز نظام مافی 18 نوع خدمت پزشکی و توانبخشی به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد .

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، این مطلب در دومین نشست شورای سیاستگذاری مرکز پزشکی – توانبخشی نظام مافی با حضور ریاست و معاون دانشگاه علوم بهزیستی ، رئیس مرکز نظام مافی ، رئیس اداره اقتصاد درمان دانشگاه و همچنین وکیل موقوفه نظام مافی ، خانواده مرحوم دکتر نظام مافی و پزشک معتمد ایشان ، مطرح شد.

    دکتر " احمدعلی اکبری کامرانی " معاون درمان دانشگاه علوم بهزیستی درباره این نشست و مباحث مطرح شده در آن گفت : گزارشی نیز از میزان مراجعات و خدمات ارائه شده به مراجعه کنندگان در این مرکز مطرح شد که "مراجعه بیش از دو هزار بیمار و نیازمند در یک ماه آذر امسال ، جهت دریافت انواع خدمات به مرکز پزشکی – توانبخشی نظام مافی " از جمله اطلاعات اعلام شده در این نشست بود.

    وی افزود: ضمن آنکه اعضای شورای سیاستگذاری مرکز پزشکی – توانبخشی نظام مافی در جریان اقدامات انجام شده از بدو تاسیس مرکز و هزینه های انجام شده توسط دانشگاه علوم بهزیستی قرار گرفتند.

   به گفته دکتر کامرانی، اعضای این شورا همچنین راههای توسعه فعالیت های مرکز مانند راه اندازی داروخانه ، آزمایشگاه ، رادیولوژی و گسترش بخش خدمات ارتوپدی فنی ، را مورد بررسی قرار داده و برای چگونگی اجرای آنها، تبادل نظر کردند.

    مرکز پزشکی - توانبخشی نظام مافی، از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که بهمن ماه سال گذشته (94) در محل موقوفه نظام مافی در منطقه غرب تهران با هدف خدمت رسانی پزشکی و توانبخشی به اقشار مختلف جامعه با حضور مسئولان وزارت بهداشت، راه اندازی شد.

    این مرکز علاوه بر خدمات تخصصی توانبخشی در حوزه های مغز و اعصاب، فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، گفتاردرمانی، بینایی سنجی، روانشناسی و مشاوره ، به ارائۀ خدمات تخصصی در حوزۀ پزشکی همچون قلب و عروق، داخلی، اورولوژی، نورولوژی، دندانپزشکی، روانپزشکی و پزشکی عمومی می پردازد.


٠٨:٠٧ - شنبه ١٩ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٦خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences