111
آمار بازدید
 کل بازدید : 45575 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧
منو اصلی
اخبار > رییس جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) معرفی شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

رییس جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) معرفی شد

رییس جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) معرفی شد

رییس جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) امروز (سه شنبه) طی مراسمی با حضور ریاست ، معاونان درمان و تحقیقات و مدیران مراکز تابعه و بخش های مختلف آموزشی ، درمانی و پژوهشی دانشگاه ، در مرکز روانپزشکی رازی معرفی شد.

به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دکتر " حمیدرضا خرم خورشید" رییس دانشگاه در ابتدای این مراسم و پیش از معرفی دکتر " شجاع شفتی " بعنوان رییس جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی ، از خدمات صادقانه و دلسوزانه دکتر خدایی سرپرست سابق این مرکز روانپزشکی که با حفظ سمت معاونت آموزشی دانشگاه ، موقتا مسئولیت سرپرستی بیمارستان رازی را به عهده داشت ، تشکر و قدردانی کرد.

وی سپس فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و در مورد انتصاب دکتر " شجاع شفتی " به سمت رییس مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی گفت : براساس مصوبه سال 93 هیات رئیسه دانشگاه مبنی بر سپردن مسئولیت ریاست بیمارستان توانبخشی رفیده به مدیرگروه بالینی دانشگاه و با توجه به نتایج موفق این تجربه در بیمارستان رفیده، در این مقطع زمانی نیز که به دلیل مشغله بیش از حد دکتر خدایی و زمان به اتمام رسیده سرپرستی موقت ایشان در مرکز روانپزشکی رازی ، باید مسئولیت ریاست این مرکز را به یکی از اساتید می سپردیم ، با توجه به سابقه فعالیت دکتر شجاع شفتی در این مرکز و تجربه موفق ایشان در مسئولیت مدیریت گروه روانپزشکی دانشگاه ، از ایشان خواستیم تا مسئولیت ریاست مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی را نیز به عهده بگیرند.

دکتر خرم خورشید به حساسیت کار در مرکز روانپزشکی رازی اشاره کرد و گفت : با توجه به جو و ارتباطات صمیمانه اعضای هیات علمی ، اساتید ، کارکنان و نیروهای مختلف در بخش های این مرکز آموزشی و درمانی منحصربفرد که دارای کارنامه ای از فعالیت صدساله است ، و بیش از هزار پرسنل در این بیمارستان مستقر هستند ، جایگاه ریاست مرکز رازی از حساسیت زیادی برخوردار است .

*****

هم اکنون ، دانشگاه علوم بهزیستی بیش از 24 تا 25 میلیارد تومان از بیمه ها طلب دارد

رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در بخش دیگری از سخنانش ، به مشکلات دانشگاههای علوم پزشکی از جمله دانشگاه علوم بهزیستی با سازمانهای بیمه گر اشاره کرد و گفت: هم اکنون بیش از 24 تا 25 میلیارد تومان از بیمه ها طلب داریم و هرچند که بیمه سلامت ، محلی برای پرداخت ندارد ولی سازمان تامین اجتماعی نیز بیشترین درآمد خود را به درمان مستقیم بیمه شدگان اختصاص می دهد در صورتی که بیش از 80 درصد خدمات به قشر کارگران و خانواده های آنان ، از طریق دانشگاههای دولتی ارائه می شود .

وی تصریح کرد: هم اکنون ، تعهدات بیش از ظرفیت به عهده وزارت بهداشت و دانشگاههای تحت پوشش این وزارت گذاشته شده است درصورتی که اعتبارات و منابع پایدار دیده نشده است.

رییس دانشگاه علوم بهزیستی در پایان سخنانش ، به نمایندگی از سوی اعضای هیات علمی ، پزشکان ، پرستاران ، پیراپزشکان و کارکنان اداری – مالی و خدماتی مرکز روانپزشکی رازی ، ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر شجاع شفتی رییس جدید این مرکز آموزشی و درمانی ، قول همکاری با ریاست این مجموعه را که خدمت به مظلومترین قشر بیماران است ، داد.

*****

دکتر " محمدرضا خدایی اردکانی " سرپرست سابق مرکز روانپزشکی رازی ، فعالیت در این مرکز آموزشی و درمانی را افتخار دانست و گفت : این بیمارستان قسمتی از تاریخ ایران ، تاریخ روانپزشکی و علم روان است و خدمت به بیماران روان که مظلومترین بیماران هستند، برای همه ما افتخار بزرگی است .

وی از تمامی همکاران خود در همه رده ها و مسئولان و همچنین حاج آقا موسوی مسئول موسسه خیریه ثامن الحجج (عج) تشکر و قدردانی کرد.

دکتر خدایی که همچنان مسئولیت معاونت آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی را به عهده دارد ، افزود: باعث خشنودی است که استاد دکتر شجاع شفتی که از دانشمندان و نفر اول بورد کشور بوده و از تجربه ارزشمندی برخورددارند ، مسئولیت مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی را به عهده گرفتند و برای ایشان آرزوی موفقیت داریم .

*****

در ادامه این مراسم ، دکتر " شجاع شفتی " رییس جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی از تمامی همکاران خود در این مرکز و ریاست و مسئولان دانشگاه که در این مراسم حضور یافتند ، تشکر و قدردانی کرد .

وی ابراز امیدواری کرد که مرکز روانپزشکی رازی به بزرگترین مرکز آموزشی و پژوهشی کشور و منطقه خاورمیانه تبدیل شود .

دکتر شجاع شفتی با اشاره به اشتغال نیروهای کارآزموده بسیاری در این مرکز آموزشی – درمانی ، افزود: درصورت بروز مشکلات ، با تشریک مساعی و همکاری مجموعه ، نسبت به رفع مشکلات اقدام خواهیم کرد.

گفتنی است ، مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) از جمله مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که با اعضای هیات علمی و متخصصان بنام روانپزشکی کشور ، انواع خدمات درمانی به بیش از یک هزار و 200 بیمار مبتلا به انواع اختلالات اعصاب و روان ارائه می دهد . دو مرکز تحقیقات سایکوز و اعتیاد دانشگاه نیز در این مرکز مستقر می باشند.


١٢:٥٣ - چهارشنبه ٣ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٩٤٣٨    /    تعداد نمایش : ٨٢خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences