111
آمار بازدید
 کل بازدید : 63188 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧
منو اصلی
اخبار > سرپرست جدید مرکز توانبخشی اسماء معرفی شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست جدید مرکز توانبخشی اسماء معرفی شد

 

سرپرست جدید مرکز توانبخشی اسماء با حضور معاون درمان و توانبخشی دانشگاه، مدیران و پرسنل ستاد معاونت روز شنبه مورخ 1396/02/30 در مرکز اسماء معرفی شد.

دکتر "احمدعلی اکبری کامرانی"، معاون درمان و توانبخشی، پیش از معرفی "شاپور عربی" به عنوان سرپرست جدید مرکز توانبخشی اسماء از زحمات بی شائبه دکتر "نادیا آذری" قدردانی نموده و دلیل پذیرش استعفای دکتر "آذری" را دلایل شخصی خود ایشان دانستند.

دکتر "کامرانی" با اهدای لوح تقدیر و نیز تابلویی هنری که اثر مددجویان بیمارستان روانپزشکی رازی بود از خدمات صادقانه دکتر "آذری" تشکر کرده و خواستار ادامه همکاری ایشان بصورت پزشک متخصص در مرکز توانبخشی اسماء شدند. وی سپس، "شاپور عربی" را به عنوان سرپرست جدید مرکز معرفی نموده و از ایشان به عنوان فردی توانمند که شایستگی خویش را در سمت مدیریت مرکز پزشکی توانبخشی نظام مافی نشان داده است یاد کرد.

شایان ذکر است مركز توانبخشي اسماء يكي از مراکز وابسته به دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي است كه در يك مجموعه تخصصي با استفاده از وسايل و تجهيزات پزشكي و پيراپزشكي در قالب بخش هاي تخصصي كاردرماني ذهني، كاردرماني جسمي، کاردرمانی دست، فيزيوتراپي، گفتاردرماني، شنوایی شناسی، نوروفیدبک و روانشناسي و مشاوره خدمات توانبخشي و درماني را به عموم مردم ارائه مي دهد.

 

 

 


٠٨:٤٥ - يکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٧٤خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences