111
آمار بازدید
 کل بازدید : 15980 | بازدیدکنندگان آنلاين : 22 
دوشنبه ٠٩ اسفند ١٣٩٥
منو اصلی
اخبار > بازدید ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ار مرکز توانبخشی اسماء


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ار مرکز توانبخشی اسماء

 

رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، معاون درمان و چند تن از مدیران این دانشگاه بطور سرزده از مرکز توانبخشی " اسماء " وابسته به این دانشگاه بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " حمیدرضا خرم خورشید " رییس دانشگاه ضمن بازدید از تمامی بخش های این مرکز توانبخشی ، با کارشناسان و متخصصان شاغل در این مرکز صحبت کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.

وی ، برای رفع مشکلات این مرکز که شامل فضاسازی هماهنگ با نیاز دانشجویان جهت گذراندن دوره های کارورزی و مراجعان برای دریافت خدمات توانبخشی و همچنین تعمیر و یا خرید تجهیزات مورد نیاز است ، دستور مساعد صادر کرد و هزینه کرد این اقدامات را در اولویت برنامه های دانشگاه قرار داد.

ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در عین حال که مسئولان این مرکز را به تمرکز بیشتر بر امور " آموزشی " و " پژوهشی " توصیه کرد، بر نظارت بیشتر بر چگونگی ارائه خدمات درمانی و توانبخشی ، تاکید کرد.

دکتر خرم خورشید همچنین بررسی همه جانبه از وضعیت مرکز پزشکی - توانبخشی اسماء و ارائه گزارشی از این بررسی به هیات رئیسه دانشگاه ، جهت بهبود وضعیت و ارتقای کیفی خدمات را به معاون درمان و توانبخشی دانشگاه محول کرد.

مركز توانبخشي اسماء يكي از كلينيك هاي روزانه دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي مي باشد كه در يك مجموعه تخصصي با استفاده از وسايل و تجهيزات پزشكي و پيراپزشكي در قالب بخش هاي تخصصي بررسي رشد و تكامل کودکان و بخشهای كاردرماني ذهن ،كاردرماني جسمي ، توانبخشی دست و همچنین گفتاردرماني ، فيزيوتراپي ، شنوایی سنجی و كلينيك روانشناسي ، خدمات توانبخشي و درماني را به عموم ارائه مي دهد.

این مرکز توانبخشی در منطقه شش تهران ، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) واقع شده است.

 

 


١٠:١١ - 1395/05/23    /    شماره : ٨٩١٣    /    تعداد نمایش : ١٠٣خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences